Куличківська філія Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів - НВК "ЗШ І-ІІ ст.-ЗДО"

1 листопада - 100-річчя створення ЗУНР

2 лист. 2018
"За правду, волю і любов!"

Сьогодні, 1 листопада, у нашій школі урочисто відзначили 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки.  Було вшановано пам’ять Січових стрільців та всіх борців за волю України хвилиною мовчання. Цей захід проведено разом із громадськістю села. Вчитель Пура Г.З розповіла про " Роль і місце ЗУНР у процесі становлення незалежної української держави", парох Іван  Копровський закликав усіх до спільної молитви за мир та кращу долю України. Опісля відправи у церкві парафіяни та учні відправились з процесією до могили «Борцям за волю України» та помолились за усіх хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України. Учні 8 та 9 класу разом із керівниками Шийкою М. П., Ващишин О. В. прибрали могилу "Борцям за волю України", а також поклали вінки.