Куличківська філія Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів - НВК "ЗШ І-ІІ ст.-ЗДО"

Робота з обдарованими дітьми

2015 - 2016 н.р.

Результати роботи

• Конкурс "Сурми звитяги"

І місце в окружному етапі Конкурсу та

ІІ місце в районному етапі здобув хореографічний колектив нашого НВК в номінації "Хореографія"

І місце в окружному етапі конкурсу в номінації "Вокал"  отримали Бучма Соломія та Яцків Вікторія

• Всеукраїнські олімпіади ( районний етап)

ІІІ місце  в олімпіаді з християнської етики завоювала Остапів Вікторія, учениця 8 класу

2016 - 2017н.р.

Результати роботи

• Конкурс "Сурми звитяги"

І місце в окружному етапі Конкурсу та

ІІІ місце в районному етапі здобув хореографічний колектив нашого НВК в номінації "Хореографія"

І місце в окружному етапі конкурсу в номінації "Вокал"  отримали Бучма Соломія

"Різдвяні канікули-2017"

Учні нашої школи підготували номери у різних номінаціях, а саме, номінацію "читці" представляла учениця 8 класу Смолинець Юлія ( вірш Б.Лепкого "Свят-вечір"), солістка-вокалістка Бучма Соломія, учениця 6 класу, виконала колядку "Добрий вечір тобі..." в сучасному аранжуванні. Звичайно, не обійшлося без дзвінкоголосого ансамблю дівчат з вокально-літературною композицією "Від Романа до Йордана", який здобув перемогу в окружному та районному етапах фестивалю та виступав на районному "Гала-концерті"

2017-2018 н.р.

• Конкурс "Сурми звитяги"

І місце в окружному етапі Конкурсу

І місце в окружному етапі конкурсу в номінації "Вокал"  отримали Бучма Соломія та Яцків Вікторія

• Всеукраїнські олімпіади ( районний етап)